"Mamy słabszy bolid od Minardi"


Kierowca teamu Lotus, Heikki Kovalainen stwierdził, że nowy bolid jego zespołu, T127 jest słabszy niż ten, którym prawie 7 lat temu dysponowała ekipa Minardi.

DME: kolejne zwycięstwo Biało-Czerwonych


Polscy badmintoniści pokonali w Warszawie Litwinów 5:0 w swoim drugim meczu grupowym drużynowych mistrzostw Europy. W pierwszym zwyciężyli Hiszpanów 4:1. O awansie Biało-Czerwonych do ćwierćfinałów zadecydują ich czwartkowe pojedynki z Austriakami i Anglikami.

Wielcy nieobecni finałów Ligi Mistrzów


Setki minut spędzonych na boisku, kluczowe bramki, efektowne asysty, poświęcenie do granic możliwości - wszystko po to, by zdobyć upragnione trofeum. A na koniec niefrasobliwość lub pech i... najważniejszy mecz w telewizji, albo z wysokości trybun. Finały Ligi Mistrzów mają swoich wielkich nieobecnych.

Postrzelono bokserskiego menedżera


W nocy z wtorku na środę nieznany sprawca postrzelił w Hamburgu bokserskiego menedżera, Turka Ahmeta Oenera. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Borgfelde.

Iniesta: to był rok w raju


Andres Iniesta wyda niebawem książkę, w której zawrze swoje wspomnienia z ostatniego sezonu, w którym to zdobył z Barceloną Puchar Europy, mistrzostwo Hiszpanii i Puchar Króla. - To był rok w raju - wyznaje pomocnik.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszelki być może zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne plus kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz furt na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na

kalendarze reklamowe

najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice